Jaba

Svar
Brukeravatar
riflefish
Innlegg: 4671
Registrert: 21 okt 2017, 06:01
Sted: ved havet

#1

Kjempebeslag av jaba

5 milioner tabletter verdt rn miliard

Beslaglakt

Bra jobba!


https://www.bangkokpost.com/news/genera ... -buri-raid
Vedlegg
850D5D65-4337-4D53-B9F8-2DC5FE49BA8C.jpeg
Det perfekte liv er å ikke jakte på det perfekte liv. :roll:
RobertX
Innlegg: 1910
Registrert: 21 okt 2017, 08:49
Sted: Cebu City, Filippinene

#2

Good score! Håper de får bukt med dritten etterhvert.
"Scale back your long hopes, to a short period. While we speak, time is envious and is running away from us. Seize the day, trusting little in the future.", by the Roman poet Horace in 65 BC. Carpe Diem
Brukeravatar
PiTa
Innlegg: 221
Registrert: 18 jan 2018, 03:47

#3

RobertX skrev: 07 jan 2018, 10:00 Good score! Håper de får bukt med dritten etterhvert.
Det gjør de nok dessverre ikke. Det ser en tydelig, ikke minst etter Songkram Yaba, som Thaksin satte igang. I seg selv en katastrofe, der lover og menneskerettigheter ble satt til side og brutt stadig vekk av politiet, og andre som måtte være involvert, med protester fra verdenssamfunnet. Det ble vel drept flere i Thailand på de 3 månedene enn i krigen i Irak som pågikk samtidig, ca. 2500 mennesker.
Da det hele var over var det business as usual, og er det fortsatt.
I tillegg kommer det stadig mer Ya Ice; crystal methamphetamine, som er minst det dobbelte i styrke som methamphen i Yaba, pluss all den andre dritten de blander i.
Vet Ice har kommet både der jeg bor og på turiststedene, men er så lite der at jeg ikke kan sense om bruken av diverse stoffer går opp eller ned, eller holder seg stabilt. Men borte blir det nok ikke.
Mener å vite at Ice er forholdsvis stivere i pris, men et av de farligste stoffene som finnes da en blir hekta på det nesten med det samme. Iallfall psykisk.
Svar

Gå tilbake til «Nyheter fra media»