Finner ingenting

Svar
Brukeravatar
tdr
Moderator
Innlegg: 1864
Registrert: 20 okt 2017, 21:02
Sted: Norge
Kontakt:

#1

Politiet i Patong mottok rapporter om angivelige sexshow i Bangla men etter å ha vært ute kunne de ikke finne noe som tyder på at slikt foregår. Som vanlig er det kanskje ikke overraskende at politiet ikke klarer finne noen lovbrudd i dette området.

‘No can find’ – police investigate an alleged sex show in Soi Bangla
However, police couldn’t find any evidence of a sex show despite checking the venues for a few nights.

Pol Col Akanit Danpitaksat has revealed recent checks in Soi Bangla after receiving a report about a sex show at an entertainment venue. However, police couldn’t find any evidence of a sex show despite checking the venues for a few nights.

He explained that the Anti-human trafficking Police went to check the place and it was open normally with tourists drinking inside. The police team didn’t find the sex show as reported. However, the bar was charged for opening late and selling alcoholic beverages without a permit.

“This check also comes from the ongoing crack-downs on human trafficking. From now, police will strictly check the entertainment venues across the island for trafficking as well as other crimes,” he said.
Phuket Gazette har tidligere i år skrevet en artikkel om utviklingen av sexshow i Bangla:

From ping-pongs to the real-deal. The evolution of sex-shows in Bangla Road.
Grunnlegger og eier av nettstedet dere nå er inne på.
Hvis noen har spørsmål eller forslag så send meg gjerne en PM.
Brukeravatar
Phay
Innlegg: 4607
Registrert: 21 okt 2017, 00:24
Sted: Milkway

#2

Jeg har vel hatt noen måneder i Patong til sammen i min tid jeg også, og har heller andri sett noen sex show der, men det er vel ikke på grunn av at de ikke finnes, eller det ikke er noe?
🌞
Brukeravatar
tdr
Moderator
Innlegg: 1864
Registrert: 20 okt 2017, 21:02
Sted: Norge
Kontakt:

#3

Har også tilbrakt måneder i Patong og heller ikke sett noen slike show selv, men at de finnes er det vel liten tvil om.

Du kan jo lese innholdet i siste linken hvor Phuket Gazette skriver om utviklingen av slike show til det som i dag betegnes som "hard core" show.
Grunnlegger og eier av nettstedet dere nå er inne på.
Hvis noen har spørsmål eller forslag så send meg gjerne en PM.
Brukeravatar
Phay
Innlegg: 4607
Registrert: 21 okt 2017, 00:24
Sted: Milkway

#4

Det er vel bare å oppfordre folk til å la være å gå på slike show, som man ville oppfordre folk til å ikke gå i dyrehager etc etc!

Det er jo storstillt mafia virksomhet, med mange uante baksider en ikke har kontroll på. Nok en gang så er det politi som står bak og beskytter slik virksomhet! Tragisk
🌞
มังคุด
Innlegg: 253
Registrert: 25 nov 2017, 05:21
Sted: Planet Earth

#5

Det er så blatant dobbeltmoralistisk at en blir uvel og kvalm av det hele. Selvsagt er det sexshow både i Patong og Pattaya. Og selvsagt «finner ikke» politiet disse sexshowene. De er instruert fra høyere hold om ikke å finne den fordi eierne av disse stedene har betalt millioner av baht for å få holde på til politisjefene. Politisjefene har igjen måttet betale i dyre dommer for å få sine toppstillinger i politiet og er dermed avhengig av høye «bi-inntekter».

Imens arresterer de noen turister som poster noen uskyldige rumpebilder på facebook....

Leve leve mafiaen og dens medspillere i brune uniformer... :roll:
No one here gets out alive...
Brukeravatar
Noodle
Innlegg: 580
Registrert: 21 okt 2017, 06:36
Sted: Norge

#6

Sånn apropos dobbeltmoral på ganske høyt nivå:

Dette ble en stor sak i Thailand denne uka.

Snutten ser dere i linken. Mens sexshowene florerer og Bangkoks bordeller kritiseres for å bruke så mye vann at byen synker, risikerer altså denne kafe-eieren 3-5 år i fengsel fordi han brukte en storbrystet ansatt som ikke engang viser nippel (sorry for å skuffe dere som nå klikker dere inn på videoen og håper på det beste. :)) til å promotere en kafe.

Noen vil nok kunne hevde at politifolk som ikke finner sexshow i Bangla Road heller ikke vil være i stand til å finne sand i Sahara, og enda mindre etterforske kriminalitet. Heldigvis for politiet er de beskyttet av et lovverk som gjør at de bare kan anmelde lokale journalister dersom de skulle antyde korrupsjon. :)
Svar

Gå tilbake til «Nyheter fra media»